Sağlık kurumu Satış Kiralama Devir çözümleri üretiyoruz

Ayne Global Danışmanlık Hizmetleri

Sakın bu yanılgıya düşmeyin! Herşeyden önce bir adım atmadan uzmanlarımızdan yardım alın.

Misyonumuz

Ayne Global, bilgi ve iletişim teknolojilerine yüksek düzeyde entegre olan etkin ve verimli yapısı dünyanın her bölgesinde halk sağlığı hizmetleri sunmaya kendini adamış sektörün öncü firmalarındandır.

Vizyonumuz

Deneyimlerimizi ve benzersiz niteliklerimizi paylaşarak uluslararası sağlık yönetim sistemlerini yönetmek ve standartlaştırmak.

Kalİte Politikamız

Ayne Global ulusal ve uluslararası sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi, dönüşüm projelerinin planlanması ve yönetilmesi başta olmak üzere teknolojik entegrasyon ve anahtar teslim sağlık tesisleri inşa etmek gibi sağlık sektöründe iş geliştirmeyi amaçlamaktadır.

0
0
0
500

Biz Kimiz

Şirketimiz GAP AYNE SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Türkiye genelinde 81 ilde bulunan özel sağlık kuruluşlarının sorunlarına çözüm bulmak ve yardımcı olabilmek adına kurulmuştur. Tecrübeli danışmanlarımız ve alanında en iyi olan mimari ekibimiz ile sadece özel sağlık kurumlarına ve hekimlere yönelik danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Gap Ayne Sağlık ve Danışmanlık Anonim şirketi olarak 2007 yılı itibariyle sektöre kendi bünyemizdeki sağlık kuruluşlarımız ile girmiş olup siz değerli yöneticilerimize hizmet vermeye başladık. Aynı zamanda artan özel sağlık kurumları nedeniyle yurt içinde ve yurt dışında tüm özel sağlık kuruluşlarının daha kaliteli hizmet sunabilmeleri için kendi bünyemizdeki mimari kadromuz ile her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığı yeni yasa ve yönetmeliklerinin anlık takibini yaparak hizmet kalitemizi her geçen gün artırmaktayız.

Neden Ayne Global

Amacımız Türkiye genelinde Özel Hastane ve Tıp Merkezi kurmak, Satmak ve İşletmek isteyen İşletmecilerimize istenilen özelliklere en uygun tıp merkezi, dal merkezi, hastane ruhsat ve işletmelerinin alım satımını sağlamanın yanı sıra; Hastane kapasite (yatak / kadro ) arttırımı ve T.C. Sağlık Bakanlığı ATT Yönetmeliği kapsamında Yeni Tip Tıp Merkezi Dönüşüm süreçlerini takip etme konularında yardımcı olmaktır.

Sağlık sektöründeki anlık değişimleri birebir takip ederek gelişime ayak uydurmak ve varoluşumuzun en önemli parçası olan sağlığımızın en iyi standartlarda kontrol altına alınması için hizmet anlayışımızı en üst seviyede tutarak danışmanlığınızı yapmaya devam etmekteyiz.


Sağlık sektöründe Yataklı veya Ayaktan hizmet sunan tüm yöneticilerimizin ortak hedefi, her geçen gün insanlığın artan sağlık problemleri ve global etkileşimlerden dolayı büyümek - gelişmek –daha fazla gelir elde ederek , daha kaliteli hizmet vermek üzerine ilerlemektedir. Biz de Ayne Global olarak, Ankara merkezli çalışma ağımız ile yurt içinde ve yurt dışında Özel Sağlık Hizmeti sunmak isteyen tüm yatırımcılarımıza Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu nezdinde yapmış oldukları tüm çalışmalarında çözüm ortaklığı ve iş takibi hizmeti vermekteyiz..

16 yıldır sektöre hizmet veren kurumumuz; Özel Hastaneler Yönetmeliği ve ATT (Ayaktan Teşhis Tedavi) Yönetmeliği kapsamında bulunan tüm Özel Sağlık Kuruluşlarının faaliyet işlemlerini yakından takip ederek,

 • Hastane / Tıp Merkezi

 • Özel Hastane veya Tıp Merkezi ruhsatının isteğiniz doğrultusunda bulunup talep ettiğiniz il/İlçedeki adrese taşınmasının ve noter aşamasına kadar ki alış - satış sürecinin gerçeklemesi,

 • Kapasitesinin artışı yada sıfırdan kurulumunu planladığınız Tıp Merkezi veya Hastanenin Faaliyete geçeceği konumun (bina/arsa) uygunluk incelemesi,

 • Mimari projenin hazırlanması,

 • Projenin Mevzuat Uygunluğu ile birlikte Bakanlık Onay süreçlerinin en hızlı takibi ve sonuçlandırılması,

 • Ön İzine esas tüm gerekliliklerin tamamlanması,

 • Ruhsatlandırma süreçlerindeki teknik işlemlerin tamamlanması,

 • Müşterek Teknik Denetim için hazırlıkların yapılması bilgi ve belgelerin hazırlanması/denetimi,

 • Yoğun Bakım Artış ve Seviyelendirilmesi işlemlerinin takibi,

 • Dönüşümde yada artışta alınacak olan +ek Uzman branşların gerekli optimizelerinin yapılması,

 • Ruhsat ve Faaliyet izin Belgesinin Alınması,

 • Tüm ön izin süresi işlemleri,

 • SGK ile ilgili anlaşmazlıklarının iş ve evrak takibi